18 marca br. po przekroczeniu dozwolonej pr─Ödko┼Ťci przez osobistego kierowc─Ö Ministra Spraw Wewn─Ötrznych i Administracji Joachima Brudzi┼äskiego, Pan Minister publicznie zadeklarowa┼é i przekaza┼é darowizn─Ö w┼éa┼Ťnie na rzecz Fundacji „Nadzieja” Os├│bPoszkodowanych w Wypadkach Drogowych. Wyb├│r pana Ministra jest ogromnym wyr├│┼╝nieniem, ale przede wszystkim potwierdzeniem rzetelno┼Ťci i skuteczno┼Ťci podejmowanych przez nas dzia┼éa┼ä. Bardzo serdecznie DZI─śKUJEMY!!!

Bardzo serdecznie DZI─śKUJEMY!!!Ka┼╝da kropelka wsparcia w morzu ogromnych potrzeb, daje szans─Ö na jeszcze lepsz─ů skuteczno┼Ť─ç organizowanych przez fundacj─Ö akcji, zar├│wno pomocowych jak i prewencyjnych.