Fundacja „Nadzieja” Os├│b Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP og┼éasza og├│lnopolski, otwarty nab├│r na zg┼éoszenia nowych, innowacyjnych pomys┼é├│w wspieraj─ůcych bezpiecze┼ästwo drogowe. Inicjatywa ma upowszechnia─ç i da─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju innowacyjnym rozwi─ůzaniom na rzecz poprawy bezpiecze┼ästwa w ruchu drogowym. Po wcze┼Ťniejszym ustaleniu, autorzy wybranych pomys┼é├│w, produkt├│w i rozwi─ůza┼ä b─Öd─ů mieli mo┼╝liwo┼Ť─ç zaprezentowania ich podczas konwentu pt. „Wsp├│┼épraca mi─Ödzysektorowa i innowacje na rzecz bezpiecze┼ästwa drogowego”, kt├│rego planowany termin to 11 pa┼║dziernika 2019 r. w Warszawie. Formularz zg┼éoszeniowy dost─Öpny jest pod linkiem:

B─Ödziemy wdzi─Öczni za pomoc w rozpowszechnianiu tej inicjatywy.
"Razem mo┼╝emy wi─Öcej!"

Życzymy owocnych pomysłów i czekamy na Wasze zgłoszenia.

Z pozdrowieniami Zesp├│┼é Organizacyjny Projektu