Turnus zdrowotny w Połczynie Zdroju

Zarz─ůd Fundacji "Nadzieja" Os├│b poszkodowanych w Wypadkach Drogowych

INFORMUJE:

o przyjmowaniu wniosków od osób poszkodowanych w wypadkach drogowych wraz z opiekunem, na uczestnictwo w turnusie zdrowotnym w Połczynie Zdroju.

www.Polczyn-Zdroj.pl

Organizowane celem regeneracji si┼é i wypoczynku, kolejne wyjazdy odbywa─ç si─Ö b─Öd─ů w terminach:

od 01 wrze┼Ťnia - 14 wrze┼Ťnia 2008 roku

oraz

od 17 pa┼║dziernika - 31 pa┼║dziernika 2008 roku

w zorganizowanych grupach.

Obok zorganizowanego wypoczynku, zabieg├│w leczniczych ordynowanych przez lekarza o┼Ťrodka, przewidziany jest program integracyjno-adaptacyjny z diagnostyk─ů psychologiczn─ů w zakresie funkcjonowania osobowo┼Ťciowego, emocjonalnego, spo┼éecznego i intelektualnego, prowadzony przez Psychoterapeut├│w.

Do wniosku o zakwalifikowanie na pobyt w jednym z w/w turnus├│w zdrowotnych nale┼╝y do┼é─ůczy─ç:

- aktualne za┼Ťwiadczenie lekarskie z zaleceniem wskazanego wyjazdu - w oryginale

oraz kserokopie takich dokument├│w jak:

- orzeczenie s─ůdowe wskazuj─ůce na wnioskodawc─Ö jako ofiar─Ö wypadku drogowego

ewentualnie:

- protok├│┼é wszcz─Öcia przez Prokuratur─Ö Rejonow─ů post─Öpowania przygotowawczego, w sprawie wypadku drogowego, w kt├│rym wnioskodawca dozna┼é uszczerbku na zdrowiu

- za┼Ťwiadczenie z Komendy Powiatowej Policji o prowadzonym dochodzeniu

- wypisy szpitalne po leczeniu pourazowym poszkodowanego

- dalsze zalecenia lekarskie w kontynuacji leczenia

- inne, kt├│re poszkodowany uzna za wa┼╝ne do pozytywnego rozpatrzenia jego wniosku

oraz

w/w wnioski nale┼╝y kierowa─ç za po┼Ťrednictwem Poczty na adres:

Fundacja "Nadzieja" Os├│b Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych

63-400 Ostr├│w Wielkopolski 1

skr. pocz. 082

ul. Wolno┼Ťci 22/1

Zakwalifikowanie do uczestnictwa w programie uzale┼╝nione b─Ödzie od:

- spe┼énienia okre┼Ťlonych warunk├│w przez wnioskodawc─Ö (poszkodowanego/prawnego opiekuna) ustalonych po analizie przes┼éanej do Fundacji wymaganych dokument├│w, zgodnie z zasadami przyj─Ötymi Uchwa┼é─ů Rady Fundator├│w Nr 7/2005 z dna 02.09.2005 r.

- daty wpływu wniosku

- od ilo┼Ťci miejsc b─Öd─ůcych w dyspozycji Fundacji

W klasyfikacji dostarczonych do Fundacji wniosk├│w o uczestnictwo w organizowanych turnusach zdrowotnych, pierwsze┼ästwo maj─ů wnioski od Podopiecznych Fundacji.

Zarz─ůd Fundacji "NADZIEJA"

Os├│b Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych