T─ů drog─ů Zarz─ůd Fundacji „Nadzieja” Os├│b Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych, chcia┼éby bardzo serdecznie PODZI─śKOWA─ć wydawcy serwis├│w internetowych o tematyce prawniczej – www.spolki24.pl oraz www.wzoryprawne.pl , za charytatywne w┼é─ůczenie si─Ö do kampanii maj─ůcej na celu, pozyskanie na dzia┼éalno┼Ť─ç naszej Fundacji, jak najwi─Ökszych ┼Ťrodk├│w finansowych z tytu┼éu 1% podatku dochodowego za 2010 rok.

W imieniu Podopiecznych Fundacji, wszystkich os├│b dzia┼éaj─ůcych oraz swoim w┼éasnym, z ca┼éego serca dzi─Ökujemy za okazan─ů pomoc, przychylno┼Ť─ç i ┼╝yczliwo┼Ť─ç!

Zarz─ůd Fundacji „Nadzieja”

Os├│b Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych