04 lutego 2018 roku w Centrum konferencyjnym MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w O┼╝arowie Mazowieckim, odby┼é si─Ö Bal Karnawa┼éowy Klubu Integracji Europejskiej, kt├│rego charytatywny charakter wspar┼é dzia┼éalno┼Ť─ç Fundacji „Nadzieja” Os├│b Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych.
Organizatorom i sponsorom sk┼éadamy bardzo serdecznie podzi─Ökowania za pomoc i ┼╝yczliwo┼Ť─ç. Za bezinteresown─ů ch─Ö─ç do czynienia dobra, a przede wszystkim za wra┼╝liwo┼Ť─ç, otwieraj─ůc─ů serce dla tych, kt├│rzy potrzebuj─ů pomocy.
Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=2e8uTEUuGUI&feature=share

Bal prowadzi┼éa Pani Laura ┼ü─ůcz